Szukając klimatyzacji do swojego domu, lub mieszkania zastanawiamy się nad wyborem urządzenia energooszczędnego, eleganckiego, bezawaryjnego. Rynek urządzeń klimatyzacyjnych jest bardzo szeroki przepełniony najróżniejszymi modelami urządzeń, które dla potencjalnego klienta są praktycznie identyczne. Na szczęście w firmie KLIMEDO, dbamy o to, żeby ten wybór nie był tak skomplikowany dla naszych Klientów! Doradzamy, projektujemy i montujemy szeroki wachlarz produktów.

Dla kogo jest klimatyzacja w biurze

Montaż klimatyzacji w biurze to większy komfort pracy, bezpieczeństwo pracy pracowników i wzrost wydajności. W obecnych czasach dochodzi jeszcze czynnik zdrowotny oparty o prawidłowa konserwację i systemy oczyszczania.

Oczywiście nic nie dzieje się przypadkiem i aby taki system był maksymalnie wydajny, należy zadbać o niego w odpowiedni sposób. Czy tego chcemy, czy nie, nie obejdzie się bez profesjonalnej konserwacji i regularnej wymiany filtrów.

Klimatyzacja w biurze ma na celu uzyskanie pożądanej temperatury, oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymywanie jego właściwej wilgotności. Straty ciepła w spadną nawet o uwaga -  95%.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że najlepszym wyjściem, dla większości klasycznych pomieszczeń bez podwieszanego sufitu, będzie urządzenie podstropowe. Dzięki temu powietrze swobodnie rozprowadzi się tuż nad głowami pracowników, a my unikniemy nieprzyjemnego zaduchu. 

Zdecydowana większość naszych klientów wybiera urządzenia naścienne oparte na jednym agregacie. Nasi pracownicy wybiorą dla ciebie optymalne rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb.

Jak to bezpłatnie?

Zadzwoń do nas już teraz i umów się na bezpłatne konsultacje, a przedstawiciel KLIMEDO przyjedzie do Twojej firmy i pomoże Ci nie tylko w wyborze samego sprzętu, ale również optymalnego i estetycznego miejsca jego montażu. Doradzimy Ci we wszystkich aspektach dotyczących wyboru klimatyzacji odpowiedniej do Twoich potrzeb. Po wizycie naszego eksperta przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z pełną wyceną urządzeń wraz z ich montażem.

Klimatyzacja biurowa - co otrzymujesz

 • doradztwo,
 • projektowanie,
 • montaż,
 • serwis urządzeń klimatyzacyjnych.

Klimatyzacja nie tylko w biurze

Pomieszczenia poddawane osuszaniu czy tez ogrzewaniu to nie tylko pomieszczenia biurowe. Często w wybranych firmach trafiamy na pomieszczenia serwerowe. W których przestrzeń zagospodarowana jest macierzami dysków oraz serwerami. Pomieszczenia wymagającej największej kontroli chłodu, bez których brak klimatyzacji może prowadzić do strat w firmie. Niezbędnym systemem jest prawidłowe wykonanie wentylacji, który zapewni odpowiednia wymianę powietrza strat w firmie. Już nie musisz dłużej szukać, gdyż zaoferujemy Ci indywidualne rozwiązania, aby zapewnić niemalże stuprocentowe bezpieczeństwo danych pozostawionych na twoich serwerach.

Korzyści płynące z montażu w KLIMEDO

 • kompleksowa obsługa każdego Klienta,
 • serwis dostępny na podstawie umów,
 • krótki czas oczekiwania,
 • wysoka jakość i estetyka wykonania.

Zapraszamy do współpracy. Zespół Klimedo


Opinie na temat realizacji KLIMEDO

 1. Pan Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego
  10/2020

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, szybkość realizacji. Polecam!

  Źródło:


  Pan Witold z Teresina
  03/2020

  Rozmowy z dostawcą były konkretne i rzeczowe. Po okresie ofertowania i negocjacji bardzo szybka instalacja. Ceny wybranego modelu do ofert rynkowych konkurencyjne. Prace montażowe odbyły się szybko i sprawnie.

  Źródło: