Szukając klimatyzacji do swojego domu, lub mieszkania zastanawiamy się nad wyborem urządzenia energooszczędnego, eleganckiego, bezawaryjnego. Rynek urządzeń klimatyzacyjnych jest bardzo szeroki przepełniony najróżniejszymi modelami urządzeń, które dla potencjalnego klienta są praktycznie identyczne. Na szczęście w firmie KLIMEDO, dbamy o to, żeby ten wybór nie był tak skomplikowany dla naszych Klientów! Doradzamy, projektujemy i montujemy szeroki wachlarz produktów.

Komfort klimatyzacyjny w upalne dni

Masz dość upałów i lubisz oddychać czystym powietrzem, to najwyższa pora zadbać o swoje samopoczucie, czas na zamontowanie w swoim mieszkaniu systemu klimatyzacji.

Zalety poprawią twój komfort w domowym zaciszu.

 • system utrzyma wybraną przez Ciebie temperaturę,
 • dokona oczyszczenia w danym pomieszczeniu,
 • utrzyma wilgotności powietrza na stałym, komfortowym poziomie.

Zdecydowana większość naszych klientów wybiera urządzenia naścienne oparte na jednym agregacie. Nasi pracownicy wybiorą dla ciebie optymalne rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb.

Jak to bezpłatnie?

Zadzwoń do nas już teraz i umów się na bezpłatne konsultacje, a przedstawiciel KLIMEDO przyjedzie do Twojego domu i pomoże Ci nie tylko w wyborze samego sprzętu, ale również optymalnego i estetycznego miejsca jego montażu. Doradzimy Ci we wszystkich aspektach dotyczących wyboru klimatyzacji mieszkania odpowiedniej do Twoich potrzeb. Po wizycie naszego eksperta przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z pełną wyceną urządzeń wraz z ich montażem.

Klimatyzacja domowa

Profesjonalna klimatyzacja w mieszkaniach nie tylko utrzymuje optymalne parametry temperatury, ale przede wszystkim zapewnia komfort Twoim najbliższym. Montując odpowiednio dobrany sprzęt w wybranym pomieszczeniu nie martwisz się koniecznością długotrwałych remontów czy innych tego typu przemeblowań, gdyż będzie to całkowicie zbędne!

Estetyczne zaprojektowanie  jednostek wewnętrznych klimatyzatorów zagwarantuje prawidłową pracę klimatyzatora przez wiele lat.

Dzięki naszej szerokiej ofercie urządzeń i ogromnym doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w wyborze odpowiedniego klimatyzacji do mieszkania w bloku lub domu. Projektowanie i montowanie to jednak nie wszystko!. Prowadzimy również serwis wymienionych wyżej urządzeń. Skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich sił, aby służyły Ci tak długo, jak to możliwe. Postaw na sprawdzone rozwiązania w firmie KLIMEDO.

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

Chłodne powietrze zasysane jest poprzez czerpnię, a następnie przechodzi przez wydajny wymiennik ciepła w centrali wentylacyjnej ogrzewając się w jego kanalikach od powietrza usuwanego z wnętrza budynku. Ogrzane powietrze nawiewane jest do pomieszczeń, w których została założona instalacja. W tym samym czasie z budynku usuwane jest wilgotne i zużyte powietrze, które również przechodzi przez wymiennik i oddaje swoje ciepło do świeżego powietrza nawiewanego z zewnątrz. 

Cały proces przebiega bezgłośnie i z minimalnym zużyciem energii. Na co dzień nie zauważasz jego działania, choć on pracuje bez przerwy i pozwala Ci oddychać pełną piersią.

Zapraszamy do współpracy. Zespół Klimedo


Opinie na temat realizacji KLIMEDO

 1. Pan Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego
  10/2020

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, szybkość realizacji. Polecam!

  Źródło:


  Pan Witold z Teresina
  03/2020

  Rozmowy z dostawcą były konkretne i rzeczowe. Po okresie ofertowania i negocjacji bardzo szybka instalacja. Ceny wybranego modelu do ofert rynkowych konkurencyjne. Prace montażowe odbyły się szybko i sprawnie.

  Źródło: