Daikin sensira plus trzy prestiżowe klimatyzatory Warszawa Wilanów

Klimatyzacja - 06/2020
Daikin sensira plus trzy prestiżowe klimatyzatory Warszawa Wilanów Daikin sensira plus trzy prestiżowe klimatyzatory Warszawa Wilanów Daikin sensira plus trzy prestiżowe klimatyzatory Warszawa Wilanów Daikin sensira plus trzy prestiżowe klimatyzatory Warszawa Wilanów Daikin sensira plus trzy prestiżowe klimatyzatory Warszawa Wilanów

Opinie na temat realizacji KLIMEDO

 1. Pan Jakub z Piotrkowa Trybunalskiego
  10/2020

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, szybkość realizacji. Polecam!

  Źródło:


  Pani Gabriela z Jabłonnej
  03/2020

  Po podjęciu decyzji o montażu klimatyzacji, wypełniłam ankietę on-line, następnego dnia już był kontakt z firmy. Bardzo rzeczowa rozmowa, szybkie podjęcie decyzji przez mnie, omówienie szczegółów i został ustalony termin montażu. Wszystko było jak najbardziej ok. Ekipa bardzo sympatyczna, profesjonalna, wszystko w mieszkaniu zabezpieczone, na koniec ładnie wysprzątane. Montaż super, będzie mi na pewno służyć jak się zaczną tropiki i będę polecać znajomym, firma Klimedo pełen profesjonalizm.

  Źródło:


  Pan Witold z Teresina
  03/2020

  Rozmowy z dostawcą były konkretne i rzeczowe. Po okresie ofertowania i negocjacji bardzo szybka instalacja. Ceny wybranego modelu do ofert rynkowych konkurencyjne. Prace montażowe odbyły się szybko i sprawnie.

  Źródło: